Vnitřní dveře

Vyrábíme a montujeme vnitřní dveře s obložkovou zárubní , nebo do železné zárubně. Dále vyrábíme posuvné dveře do pouzdra ,nebo s pojezdovým systémem a garnyží k upevnění na zeď. Obložková zárubeň obsahuje těsnění. Závěsy jsou seříditelné ve dvou směrech. Výplně dveří vyrábíme hladké , nebo profilované.

Povrchovou úpravu provádíme lakovánim (transparentní lak ICLA). Dle přání zákaznika ,je možné dveře se zárubní namořit podle vzorníku. Materiál: srmk , bor , modřín , dub , jasan , buk , pařený buk. Všechny spoje jsou provedeny nejkvalitnějším truhlářským spojem – pročepováním .

Související s vnitřními dveřmi:

Posuvné dveře

Obložková zárubeň

Výšku a šířku obložkové zárubně určuje stavební otvor. Hloubku určuje tloušťka zdi. Zárubeň s obložky je vždy z masivu. U tlustších zdí je možno udělat kazetovou výplň v zárubní.

Posuvné dveře

Posuvné dveře jsou ideální řešení všude tam , kde je nedostatek místa k otevření klasických dveří. Posuvné dveře mohou zajíždet do předem připraveného pouzdra , nebo kolem zdi. V prvním případě je nutno mit zabudované pouzdro ve zdi.

Těsnění

Těsnění do vnitřních dveří se dodává v několika základních odstínech. Je vhodné pro použití s polyuretanovými laky (dveře se ,,nepřilepí“ k zárubni) a dobře těsní.

Závěsy pro obložkové zárubně

Závěsy pro vnitřní dveře jsou seříditelné ve dvou směrech.Vyrábí se ve třech provedeních – nikl , nikl-satin , pozink bilý. Nosnost tří pantů je 75kg.

Čep a dlab

Dlab a čep ,je jediný správný spoj na rámové konstrukce ( rám dveří , oken , dvířek) , který se používá od dávných časů a je prověřen staletími. Čep je nasunut do dlabu a z druhé strany vyklínkován. Tento spoj zabraňuje svěšování dveří . Taktéž zabraňuje kroucení dveří.

Vzorník mořidel

Uvedené vzorky mořidel jsou namořeny a nalakovany transparentním lakem na buku. Vzorky jsou pouze orientační.

Vzorník dřevin

Všechny vzorky jsou nalakované transparentním lakem.

Máte zájem?

Vždy se snažíme vyhovět vašim přáním. Napište nám, jak si to představujete.